Wiadomości

Strona 1 z 3  > >>

Zapraszamy do udziału w I edycji Szkoły Górnictwa Odkrywkowego która odbędzie się w dniach 27-28marca 2012 w Krakowie.
15-02-2012

Studnie Warszawa

Źródło życia – krystaliczna woda ze studni

Już nawet dziecko wie, że woda jest źródłem życia, podstawą prawidłowego funkcjonowania wszelkiego żyjącego organizmu. Potrzebujemy jej każdego dnia, co sprawia, że jesteśmy od niej niejako uzależnieni. Stąd naturalnym jest, iż pragniemy, aby spożywana przez nas woda była krystalicznie czysta. Niestety, ta która dostarczana jest za pośrednictwem wodociągów pozostawia wiele do życzenia, jako że zawiera sporo zanieczyszczeń i zbędnych materii. Czy w związku z tym istnieje sposób na nieskazitelną wodę w naszych kranach? Owszem! Odpowiedzią są studnie głębinowe.

Geowiert Plus ekspert w budowie nowoczesnych studni

Geowiert Plus jest profesjonalną firmą wiertniczą prowadzącą działalność również w zakresie usług studniarskich. Wykonujemy odwierty pod studnie w każdych, nawet trudnych warunkach na terenie całej Polski. Naszą propozycje kierujemy do posiadaczy domów jedno i wielorodzinnych, właścicieli domków letniskowych i działek rekreacyjnych, osób prowadzących działalność rolniczą i produkcyjną, gdzie występuje bardzo wysokie zapotrzebowanie na wodę itp. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do Klientów indywidualnych, naszymi kontrahentami są także instytucje oraz przedsiębiorstwa zużywające potężne ilości wody do swojej działalności. Jesteśmy fachowcami, którzy gwarantują najwyższą jakość wykorzystywanych narzędzi i materiałów, solidność oraz terminowość realizacji zleceń, a także bardzo atrakcyjne ceny.

Studnie głębinowe, alternatywa dla wysokich rachunków za wodę

Poza nieocenionymi zaletami dla naszego zdrowia, jakie niesie ze sobą spożywanie czystej wody z własnej studni, warto też wspomnieć o aspekcie ekonomicznym. Proponowane przez firmę Geowiert Plus z Warszawy rozwiązania są fenomenalną opozycją do wysokich rachunków, którymi obciążeni są użytkownicy wodociągów. Jedyną opłatą jaką ponoszą Klienci jest jedynie koszt budowy studni, która będzie służyć im przez wiele lat. Jest to jednak wydatek, a właściwie inwestycja, która szybko się zwróci.